Andrzej Kasperek

Blisko dwie dekady na rynku kapitałowym, wyróżnia nas wiedza, doświadczenie i skuteczność.

Zespół

Członków naszego zespołu łączy pasja do poszukiwania i tworzenia najlepszych rozwiązań, które wspierają zarządy spółek giełdowych w budowaniu wartości dodanej dla akcjonariuszy. Nasz zespół tworzy wyjątkowe połączenie dogłębnej wiedzy i długoletniej praktyki w obszarach finansów przedsiębiorstw, analiz giełdowych, inwestycji kapitałowych, doradztwa transakcyjnego, komunikacji finansowej i korporacyjnej oraz public relations, zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą. Łączymy praktyczną wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie zweryfikowane i cenione w Polsce i za granicą. Na rynku kapitałowym jesteśmy obecni od blisko dwóch dekad.

NATHANIEL ESPINO

Od ponad 20 lat zajmuje się rynkami wschodzącymi, pisząc artykuły i analizy dla największych agencji informacyjnych świata. Pracował dla największych światowych agencji informacyjnych Reuters News Service i Bloomberg News, gdzie zajmował się rynkiem akcji i długu korporacyjnego. Pracował dla banku inwestycyjnego Wood & Co. w Polsce oraz Dragon Capital wiodącego domu maklerskiego na Ukrainie. Pracował także dla Economist Intelligence Unit w Wiedniu. Doświadczenie w komunikacji korporacyjnej zdobywał pracując dla wielu polskich spółek, m. in. Inter Cars, Orange Polska i Grupa Zasada. Współtwórca Aldgate Strategy Group.

OLGA MARKIEWICZ

Od prawie 20 lat związana z rynkami finansowymi. Zajmowała się tematyką giełdową w agencji Reuters News Service. Prowadziła badania nad rozwojem rynków kapitałowych w Europie Środkowej, podczas studiów doktoranckich na European University Institute we Florencji. Prelegentka i autorka licznych publikacji prasowych i naukowych dotyczących rozwoju rynków kapitałowych w Europie Środkowej, polityki regulacyjnej, oraz gospodarczych aspektów integracji europejskiej. Współtwórca Aldgate Strategy Group.

PAWEŁ KOZŁOWSKI

Z rynkami finansowymi związany od prawie 20 lat. Autor setek publikacji, wielokrotnie cytowanych przez największe dzienniki świata, takie jak Financial Times, Wall Street Journal, Herald Tribune i New York Times. Doświadczenie zawodowe zdobywał w agencji Reuters News Service oraz Bloomberg News. Współpracował z Economist Intelligence Unit, przygotowując raporty inwestycyjne na temat Polski i sektora finansowego. Prowadził szkolenia dla zarządów spółek przygotowujących się do debiutu giełdowego. Współtwórca Aldgate Strategy Group.

TOMASZ FILIPIAK

Z rynkiem kapitałowym związany od ponad 20 lat. Posiada szeroką, praktyczną wiedzę dotyczącą funkcjonowania rynku kapitałowego, analiz przedsiębiorstw i akcji. Początkowo zajmował się analizą fundamentalną w takich instytucjach jak HSBC, DM BOŚ, Pekao Pioneer PTE. Następnie zarządzał aktywami w Millennium TFI i DWS TFI kocentrując się na funduszach akcyjnych. Reprezentuje inwestorów finansowych jako niezależny członek w Radach Nadzorczych spółek giełdowych. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Partner i współzałożyciel INVESTSIGHT.

ANDRZEJ KASPEREK

Z rynkiem kapitałowym związany blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych instytucjach finansowych w kraju i za granicą, z których najważniejsze to UBS, Citigroup, HSBC i Bank Handlowy. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem wartością przedsiębiorstw (VBM), a także doradztwie transakcyjnym i M&A. Interesuje się tematyką wdrażania VBM i zarządzania strategicznego w małych i średnich przedsiębiorstwach. Niezależny członek rad nadzorczych w spółkach giełdowych. Partner Zarządzający i współzałożyciel INVESTSIGHT