Contact

INVESTSIGHT Ltd.
Plac Unii Lubelskiej
Puławska 2
02-566 Warsaw

Tel. +48 22 418 73 88 ext.329
e-mail: biuro@investsight.pl

Write to us

    If you want to send us some information or ask us a question, please fill in the form and press "send".

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich następujących danych osobowych: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, przez INVESTSIGHT Sp. z o.o. (dalej jako Administrator) w następujących celach: przedstawienia oferty dotyczącej oferowanych przez Administratora produktów, przekazywanie informacji oraz komunikatów o charakterze marketingowym, przekazywanie informacji o spotkaniach, promocjach oraz inne związane z prowadzoną przez Administratora działalnością.

    * Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych przez INVESTSIGHT Sp. z o.o. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących. Przyjmuję do wiadomości, że w każdym czasie mam prawo do cofnięcia wyrażonych powyżej zgód.

    * Zapoznałem się z Polityką Prywatności INVESTSIGHT Sp. z o.o., w tym z informacjami dotyczącymi administratora danych osobowych, celach przetwarzania oraz przysługujących mi uprawnieniach, opisanych we wspomnianym dokumencie.

    * These fields are required