Andrzej Kasperek

Tworzymy nową jakość
w zarządzaniu i komunikowaniu
wartości spółek giełdowych.

O firmie

INVESTSIGHT jest niezależną firmą doradczą, która aktywnie wspiera zarządy spółek giełdowych w kreowaniu i komunikowaniu wartości dodanej dla akcjonariuszy. INVESTSIGHT to unikalne na polskim rynku połączenie doradztwa finansowego, analiz fundamentalnych ze zintegrowaną komunikacją IR/PR. INVESTSIGHT kieruje swoje usługi przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw notowanych na GPW i rynku New Connect, które w jego ocenie posiadają ponadprzeciętny potencjał wzrostu wartości.

więcej

Nasz Zespół

Aktualności

INVESTSIGHT doradza przy sprzedaży udziałów w SMT Software Services S.A. 2015.12.01

INVESTSIGHT pełnił rolę wyłącznego doradcy finansowego przy transakcji sprzedaży 100% udziałów w SMT Software Services S.A. przez SMT S.A. Kupującym był fundusz Enterprise Investors. Wartość transakcji wyniosła 169 mln zł.

INVESTSIGHT COMMUNICATIONS nawiązuje współpracę z Aldgate. 2015.11.15

INVESTSIGHT nawiązał bliską współpracę z Aldgate Strategy Group, firmą specjalizującą się w komunikacji finansowej i relacjach inwestorskich. Współtwórcami Aldgate Strategy Group jest Olga Markiewicz, Paweł Kozłowski i Nathaniel Espino – jedni z najbardziej doświadczonych i utytułowanych dziennikarzy finansowych w Polsce. Tym samym INVESTSIGHT wzmocnił swój dział i ofertę INVESTSIGHT COMMUNICATIONS obejmującą usługi zintegrowanej komunikacji IR/PR.

INVESTSIGHT wprowadza nowy produkt do swojej oferty. 2015.11.01

Z początkiem listopada br. INVESTSIGHT wprowadził do swojej oferty nowy produkt pod marką INVESTSIGHT RESEARCH obejmujący przygotowanie i publikację odpłatnych analiz fundamentalnych dla spółek giełdowych. Współtwórcą INVESTSIGHT RESEARCH jest Flawiusz Pawluk, znany i ceniony na rynku ekspert od analiz giełdowych, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w renomowanych instytucjach finansowych zarówno po stronie sprzedaży (tzw. […]

Zaufali Nam

Piotr Skrzyński Prezes Zarządu, Protektor S.A.

INVESTSIGHT to profesjonalny i godny polecenia doradca, który wspierał nas w ważnych obszarach tworzenia wartości dodanej dla akcjonariuszy.

Bartosz Michałek Prezes Zarządu, Comperia.pl

Z INVESTSIGHT współpracowaliśmy przy różnego rodzaju projektach. W każdym przypadku dali nam ogromne wsparcie przy podejmowaniu ważnych decyzji strategicznych.

Magda Surowiec Prezes Zarządu, Lemon Sky

Współpracowaliśmy przy transakcji sprzedaży firmy Lemon Sky do WPP, największej na świecie grupy reklamowo-marketingowej. INVESTSIGHT przeprowadził ten proces profesjonalnie i bardzo skutecznie.